Rekabet Kurumu’nun da desteğiyle Bilgi Üniversitesi Rekabet Hukuku ve Politikası Uygulama ve Araştırma Merkezi (RHM) tarafından düzenlenen Rekabet Hukuku Sertifika Programı altıncı senesine giriyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi bünyesinde faaliyet gösteren RHM bu sene, sertifika programının altıncısını düzenlemeye hazırlanıyor. Program, 22 Ekim – 3 Aralık 2016 tarihleri arasında rekabet hukuku ve uygulamasına ilişkin düzenlenecek eğitimlerde alanında uzman uygulayıcı ve akademisyenleri ağırlayacak.

Haftada bir gün olmak üzere 15 modülden oluşan program dahilinde incelenecek konulardan bazıları şöyle: rekabet ekonomisi, yatay anlaşmalar, telekom ve enerji piyasasında rekabet, ayrımcı uygulamalar, yıkıcı fiyatlama, indirim sistemleri ve mal vermeyi reddetme. Sertifika Programı kapsamında eski Rekabet Kurumu Uzmanı ve Balcıoğlu Selçuk Akman Keki Avukatlık Ortaklığı Kıdemli Ortaklarından Av. Şahin Ardıyok, 12 Kasım 2016 tarihinde Yıkıcı Fiyatlandırma, Fiyat Sıkıştırması ve İndirim Sistemleri hakkında bilgi ve deneyimlerini paylaşacak.

Avukat, danışmanlar ve Kurum uzmanları tarafından verilecek modüller, rekabet hukuku ve regülasyon alanında uzmanlaşmayı amaçlayan katılımcılarını bekliyor.

Program hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://rhm.bilgi.edu.tr/tr/sayfa/iletisim-13/ adresini ziyaret edebilir veya rhm@bilgi.edu.tr adresine mail atabilirsiniz.

mailing_brosur_

Bence olay şöyle:

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.