Bu yıl 7’ncisi düzenlenecek olan ‘IMEDIPA Rekabet Hukuku ve İlkeler Konferansı ’nda Ortaklarımızdan Fevzi Toksoy da konuşmacı olarak yer alacak.

İlk kez 2007 yılında Doğu Akdeniz ve Balkan ülkeleri ile Karadeniz Ekonomik İşbirliği Örgütü’ne (BSEC) üye ülkelerin bir araya gelerek oluşturdukları IMEDIPA (Institute of Studies in Competition Law and Policy),  bölgedeki rekabet hukuku ve uygulamalarının geliştirilmesine katkı sağlamak hedefiyle çalışan bağımsız bir kuruluş.

6-7 Haziran tarihleri arasında Atina’da düzenlenecek olan organizasyon yine dünyanın dört bir yanından rekabet hukuku alanında çalışan akademisyenler, politikacılar, rekabet otoriteleri ve hakimler ve ayrıca tüketici birlikleri ve iş dünyasından isimleri bir araya getiriyor.

Güncel uygulamalar başta olmak rekabetin özel hukukla olan ilişkisi, ispat, tazminat gibi daha birçok konunun masaya yatırılacağı konferansta, Ortaklarımızdan Fevzi Toksoy da ‘Damages, Remedies, Private Law Consequences for anticompetitive practices and corporate compliance’ başlıklı oturumda konuşma yapacak.

Program detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Bence olay şöyle:

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.