Rekabet Hukuku Sertifika Programı

Rekabet kuralları ve uygulamasının geniş şekilde ele alındığı Rekabet Hukuku Sertifika Programı 3.dönemiyle devam ediyor.

Bilgi Üniversitesi bünyesinde kurulan Rekabet Hukuku ve Politikası Uygulama ve Araştırma Merkezi -Rekabet Hukuku Merkezi- tarafından yürütülen 7 haftalık program, Kasım’da başlıyor.

Her akademik yılda 1 defa olmak üzere yürütülen programda kadro oldukça güçlü. 16 farklı konu, ağırlıklı olarak akademisyenler, uygulamaya yönelik bilgi ve tecrübelerin aktarılması amacıyla avukat ve danışmanlar ile ayrıca Rekabet Kurumu Uzmanları tarafından ele alınacak.

ACTECON da, Rekabet Hukuku Merkezi’nin faaliyet ve projelerine görüş ve önerilerde bulunmakla görevli Danışma Kurulu’nun üyesi olarak program kapsamında yer alıyor. Ortaklarımızdan eski Rekabet Kurumu Uzmanı Şahin Ardıyok, “Yıkıcı Fiyatlandırma, Fiyat Sıkıştırması ve İndirim Sistemleri” konulu modülle rekabet hukuku ve regülasyon alanında uzmanlaşmayı amaçlayan katılımcılara seslenecek.

Katılım için hukuk lisansına sahip olma zorunluluğu bulunmayan program, rekabet hukuku ile ilgilenen avukatlar, stajyerler, öğrenciler ve rekabet hukukunun kurallarına muhatap olan profesyonel katılımcılarını bekliyor. İndirimli erken kayıt için ise son gün 31 Ağustos.

Program hakkında ayrıntılı bilgi için http://rhm.bilgi.edu.tr adresini ziyaret edebilir ya da rhm@bilgi.edu.tr adresine mail atabilirsiniz.