ACTECON ile ELSA (The European Law Students’ Association – Avrupa Genç Hukukçular Derneği) işbirliğiyle her yıl düzenlenen yaz okulu bu yıl da Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirildi.

ELSA İstanbul her yaz “Şirket Birleşmeleri ve Devralmalar” konulu bir yaz okulu organize ediyor. Bir hafta süren bu yaz okuluna her yıl Avrupa’nın dört bir yanından öğrenciler katılıyor. Eğitim ve eğlencenin bir arada sunulduğu organizasyonda katılımcılar hafta içi her gün eğitimin yanında tekne turu, havuz keyfi gibi aktivitelerle İstanbul’un keyfine varıyor.

Bu yıl 8.si gerçekleştirilen programın ACTECON işbirliğiyle düzenlenen Birleşme ve Devralmalar Eğitim Günü kuşkusuz programın en eğlenceli günlerindendi. Cemile Sultan Korusu’nun İstanbul semalarına hakim manzarası eşliğinde ACTECON danışmanlarından Bahadır Balkı ve Başak Yılmaz katılımcı öğrencilere Türk Rekabet Hukuku çerçevesinde Birleşme ve Devralmaların kontrolünü anlatırken, Squire Sanders Avukatlık Bürosu’ndan Will Sparks da konuyu Avrupa Birliği kuralları çerçevesinde aktardı. Yarım gün süren eğitimlerin ardından öğrenciler havuzun ve İstanbul güneşinin tadını çıkardı.

Bence olay şöyle:

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.