…ve kazanan belli oldu!

Pazarlardan Haberler, tüm ACTECON ekibinin ucundan tuttuğu bir eğlence. Henüz hayallerimizi, kederlerimizi, arzularımızı dokumasak da yazılarımıza, kimseyi kırmayacağından eminsek dalgamızı burada geçiyoruz. Ankara malı taklitlerimizin de hemen çıktığını bu sayfalarda müjdelemiştik.

Eğlenceye katılımı biraz daha yayma ve coşkuyu artırma adına kendi aramızda küçük bir yarışma düzenledik. Son 90 günde en çok okunan yazının yazarına bir çeyrek altın! Şirket ortaklarının yazılarının hesaba katılmadığı sonuçları 1 Nisan’a bağlanan gece itibariyle aldık: kazanan, editörümüz Belit Polat!

Pazarlardan Haberler artık ayda 3800 kez okunan bir rekabet hukuku ve regülasyon blogu oldu. Çoğu ilgili kavramın arama sonucunda ilk sıralarda çıkıyor. Sosyal medyanın önde gelen sitelerinde yüzlerce takipçisi var ve taze ve bağımsız ve samimi.

Site büyüyünce biz de bahsi büyüttük: İkinci 90 günün birincisine yarım, ikincisine çeyrek altın. Piyasanın en rekabetçi danışmanlarından, işleyen akıllara keyifli analizler!