Rekabet Hukuku Sertifika Programı Başlıyor

Rekabet Hukuku ve Politikası Uygulama ve Araştırma Merkezi (RHM), rekabet hukuku sertifika programının ikincisine hazırlanıyor. 

Bilgi Üniversitesi bünyesinde kurulan RHM, her akademik yılda 1 defa olmak üzere sertifika programı açıyor.Rekabet kuralları ve uygulamasına yönelik eğitimlerden oluşan program, çok sayıda üniversiteden katılımcının yanında, Kurum uzmanları ve uygulayıcıların destekleriyle zengin bir içeriğe sahip. Toplam 16 modülün belirlendiği eğitim kapsamında, her hafta farklı bir konu, konunun uzmanları tarafından ele alınıyor ve program sonunda katılımcılar sınava tabi tutularak performansları belirleniyor.

ACTECON ortaklarından eski Rekabet Kurumu Uzmanı Av. Şahin Ardıyok’un da eğitim vereceği program, rekabet hukuku ve regülasyon alanında uzmanlaşmayı amaçlayan katılımcılarını bekliyor (RHM bünyesindeki en son eğitimi hakkında haberimiz). Cumartesi günleri gerçekleştirilmesi planlanan sertifika programı, 12 Kasım 2011 tarihinde Bilgi Üniversitesi’nde başlıyor.

Program hakkında ayrıntılı bilgi için http://rhm.bilgi.edu.tr adresini ziyaret edebilir ya da rhm@bilgi.edu.tr adresine mail atabilirsiniz.