24. sayı: nefesimiz kuvvetli!

Ekim 2007’de Pazarlardan Haberleri internet üzerinden yayımlamaya başlarken, 24 sayıya ulaşacağını tahmin eder miydik?

Ekim 2007’de Pazarlardan Haberleri internet üzerinden yayımlamaya başlarken, 24 sayıya ulaşacağını tahmin eder miydik? İlkini çıkarırken haber bulmak kolaydı, birikmiş konular vardı. Ama her yeni sayıda okuyucunun ilgisini çekecek bir gündemin bulunamayacağının farkındaydık. Yılmadık; anlatacak meselesi, hayata ve insanlarına dair fikri olanın yazmakta da sıkıntısı olmaz dedik. Giderek haber yerine yorumlarımızı paylaşmaya başladık . Yeni Tebliğlerin, kanun değişikliklerinin, idari otorite-yargı kararlarının bildirilmesinden çok, bunların yol hikayelerini, etkilerinin ne olacağı üzerine “kendine güvenen” öngörülerimizi yazmaya başladık. Yazılar anonim olmaktan çıktı, yazar kadrosu genişleyince imzaları da görünür oldu.

Ama artık bülteni yeni medyanın nimetlerinden yararlanarak çıkarmanın zamanı geldi. Hayat canlı, güncemiz de öyle. Eski sayılara actecon.com dan ulaşmaya devam edebileceğiniz Pazarlardan Haberler’in aslında bir 24.sayısı olmayacak. Günce her daim yayında ve ACTECON ekibi görüşlerini buradan paylaşmaya devam ediyor. Biz yine de size her ayın sonunda, burada yayımlanan yazılardan bir seçki göndereceğiz.
Sizin okumaya sabrınız oldukça biz yazmaya devam edeceğiz!

Yazar: Ali Ilıcak

Ali is the Head of Competition and Economics at Cetinkaya, where his areas of professional expertise include merger control, competition litigation, regulatory economics, and government relations. In his three decades in industry he has worked with international law firms, national governments, blue chip enterprises and leading Turkish companies. https://www.cetinkaya.com/bios/ali ilicak

Bence olay şöyle:

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.